O nas

10 lat Enter Air!

Opublikowane dnia: 25.04.2020

10 lat Enter Air!

Szanowni Klienci, Pasażerowie, Pracownicy,

Dzisiaj mija 10 lat od dnia, który rozpoczął naszą historię - 10 lat temu, 25 kwietnia 2010 roku wykonaliśmy nasz pierwszy rejs z pasażerami do Enfidy w Tunezji. Przez te 10 lat zdarzyło się tak dużo, że nie sposób wszystkiego przywołać w kilku zdaniach – setki małych i większych zdarzeń, które budzą radość, wzruszenie i dumę, że wszyscy razem stworzyliśmy wspaniałą niepowtarzalną społeczność – nasi Klienci – Tour Operatorzy, nasi Pasażerowie i Pracownicy.

Jest wiele „naj” za które jesteśmy chwaleni i uznawani, ale najważniejsze z nich jest to, że mamy NAJwspanialszych ludzi! Dziękujemy Wam za zaufanie i wszystkie wspólne rejsy, za wspólną pracę i za czas spędzony razem w niepowtarzalnej atmosferze. Dziękujemy Wam za wspólne 10 lat!

Pierwszą dekadę rozpoczynaliśmy w czasie kryzysu – i podobnie zaczynamy kolejną. Już raz pokazaliśmy, że umiemy budować w trudnych czasach i szybko dostosowywać się do zmieniających się okoliczności. Teraz na początku drugiej dekady udowodnimy to znowu.

Życzymy Wam, aby nadchodzące 10 lat było pełne nowych sukcesów i powodów do dumy i radości oraz żeby sezon letni rozpoczął się jak najszybciej i pozwolił nam znowu spotkać się na pokładach naszych samolotów!

Zespół Enter Air

Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.