O nas

11. rocznica Enter Air!

Opublikowane dnia: 25.04.2021

11. rocznica Enter Air!

Aż trudno uwierzyć, że minęło już 11 lat od pierwszego startu samolotu w barwach Enter Air do Tunezji. To dziś mamy ogromną radość świętować ten wyjątkowy jubileusz – 11 lat działalności największego polskiego przewoźnika turystycznego!

Za nami wspaniałe i niepowtarzalne 11 lat, a wraz z nimi ogromna ilość wspomnień, mnóstwo wyzwań, tysiące bezpiecznych startów i lądowań, ważne wydarzenia, niezwykli ludzie i wspaniałe destynacje.

Dziś, po kolejnym roku naszej działalności chcemy podziękować Wam wszystkim – całej społeczności Enter Air. Za kolejnymi latami rejsów stoi ogrom osób – Załogi, Pracownicy biura, Mechanicy, Kontrahenci, Pasażerowie, Biura Podróży, nasi wszyscy Partnerzy Biznesowi. Dziękujemy, że darzycie nas zaufaniem i doceniacie naszą pracę. To dzięki Wam wszystkim dziś mówimy o ostatnich 11 latach z radością, dumą oraz ze wspaniałymi wspomnieniami w myślach.

Wyjątkowe rejsy i Pasażerowie, wspaniałe destynacje, nowe maszyny, zdobywanie kolejnych kompetencji – z dumą, poruszeniem i radością wspominamy ostatnie lata. Życzymy Państwu aby kolejne lata przyniosły nam wszystkim wiele radości i sukcesów.

Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.