O nas

Start rekrutacji na Członków Personelu Pokładowego Enter Air!

Opublikowane dnia: 07.10.2017

Start rekrutacji na Członków Personelu Pokładowego Enter Air!

Spełnij marzenia o pracy w chmurach! 

Wystartowała długo oczekiwana rekrutacja na Członków Personelu Pokładowego Enter Air! To jedna z najbardziej oczekiwanych rekrutacji w Polsce – nic dziwnego, każdego roku przewoźnik oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale i bardzo dobre warunki współpracy.

Dlaczego Enter Air?

Praca w Enter Air - jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Polsce – od dawna uznawana jest za stabilną i pewną. Atrakcyjne i przejrzyste warunki wynagrodzenia oraz regularne szkolenia, to dla młodych ludzi gwarancja rozwoju i bezpieczeństwa.

Jeśli do tego wszystkiego dołożymy fakt, że w ostatnim czasie cała flota Enter Air została zmodernizowana do B737-800, a w IV kwartale 2018 dołączą do niej nowe B737MAX, to pokład Enter Air staje się najbardziej pożądanym miejscem pracy w chmurach!

Jakie są wymagania?

Enter Air to miejsce dla ludzi z prawdziwą pasją lotnictwa! To tutaj spotykają się osoby, które od zawsze marzyły o pracy w linii lotniczej. Dzięki temu atmosfera pracy na pokładzie, w trakcie szkoleń oraz na pobytach jest wyjątkowa. Enter Air przykłada bardzo dużą wagę do poziomu odpowiedniej obsługi Pasażerów, dlatego wśród wymagań, znajduje się wymóg o rozpoczętych lub ukończonych studiach wyższych oraz płynnej znajomości języka angielskiego. Wysoka kultura osobista oraz miła i schludna aparycja to bezwarunkowe „must-have” każdego kandydata. Warto zatem zadbać o odpowiedni wygląd oraz prezencję już w trakcie rekrutacji.

Członkowie Personelu Pokładowego zobowiązani są sprawować opiekę nad Pasażerami oraz być przygotowani na każdą sytuację. To właśnie dlatego ogólny dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania, wymagana jest już na etapie rekrutacji. Nie zdziwi także fakt, iż od kandydatów wymaga się dyspozycyjności. Praca w czarterowej linii lotniczej, to nie tylko loty z punktu A do B, ale także pobyty krótko i długoterminowe. Członkowie Personelu Pokładowego kochają jednak możliwość stacjonowania w najlepszych kurortach wakacyjnych. Jest to wyjątkowa okazja do poznania nowych miejsc i ludzi.

Enter Air stawia na wyszkolenie oraz profesjonalizm i wiedzę swoich pracowników, dlatego jednym z wymogów jest dodatkowo gotowość do udziału w 3-tygodniowych, całodniowych szkoleniach w Warszawie, przygotowujących do pracy w chmurach.

Praca Personelu Pokładowego od kuchni

Głównym obowiązkiem Personelu Pokładowego jest dbanie o bezpieczeństwo oraz opieka nad pasażerami w trakcie lotu. Każda podróż jest inna i wymaga elastyczności i dopasowania do wielu czynników zewnętrznych. Z rozmów z doświadczonymi Członkami Personelu Pokładowego wynika jednak, że właśnie za to kochają pracę na pokładzie. W tym zawodzie nie ma czasu na nudę i monotonię! Każdy dzień i lot niesie nowe, niezwykle wyzwania i przygody, które przeradzają się w nowe , niezapomniane doświadczenia. 

Dzięki bardzo dobrze opracowanemu systemowi prowizji oraz wyjątkowej ofercie cenowej dla pasażerów Enter Air, realizacja celów sprzedażowych w trakcie lotów nie jest problemem. Oferta Katalogu Duty Free charakteryzuje się popularnością ze względu na atrakcyjne ceny, dlatego pasażerowie chętnie dokonują zakupów, poleconych przez Personel produktów.

Załogi Enter Air znane są z nienagannej prezencji.  Noszony z dumą, granatowy mundur Enter Air to najlepsza wizytówka firmy. To właśnie dlatego przedstawiciele Załóg zapraszani są na wydarzenia wizerunkowe oraz targi pracy.

Na zakończenie warto dodać, że praca w charakterze Personelu Pokładowego to nieustanna praca w zespole. Na czas lotu Załoga zamienia się w jedna wielką rodzinę, której członkowie wspierają się, dbają o swoje bezpieczeństwo i atmosferę pracy. Warto pamiętać o tym przed wysłaniem aplikacji, ponieważ praca zespołowa to nieodłączny element każdego lotu. 

 Jak aplikować?

Jeśli marzysz o pracy w chmurach, prześlij swoją aplikację ze zdjęciem za pomocą formularza na stronie https://rekrutacje.enterair.pl i cierpliwie oczekuj na zaproszenie na spotkanie. Pamiętaj, że w Enter Air liczy się jakość aplikacji, nie kolejność zgłoszeń, dlatego przyłóż się i starannie wypełnij testy i formularze. Powodzenia!

Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.