O nas

Enter Air z największą umową w historii!

Opublikowane dnia: 07.10.2017

Enter Air z największą umową w historii!

Największa umowa w historii! 

Z wielką przyjemnością możemy poinformować o podpisanie, największej w historii umowy, pomiędzy Enter Air i TUI! Zgodnie z umową o współpracę na sezony Lato 2018 i Zima 2018/2019, jest aż o 28 proc. wyższa od analogicznego konrtaktu w ubiegły roku!

Umowa obowiązywac będzie aż do 30 kwietnia 2019 i zgodnie z jej postanowieniami, nasz linia zapewniac będzie TUI świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu. 

Sytuacja na polskim rynku turystycznym jest bardzo dobra. Najwięksi touroperatorzy z każdym rokiem poszerzają swoją ofertę co pozwala również na wzrost Enter Air. Z TUI pracujemy nieprzerwanie od ośmiu lat. Nowa umowa jest efektem strategii zwiększania przewozów dla naszych najważniejszych partnerów handlowych na polskim rynku turystycznym - mówi Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Air. -  Wśród destynacji, które będą wykonywane dla TUI znajdą się również kierunki dalekodystansowe, a część połączeń w sezonie zima 2018/2019 będzie realizowana samolotami najnowszej generacji boeing 737-8 MAX. 

Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.