https://www.enterair.pl/slot-gacor/https://www.splayce.eu/situs-slot-online/https://cms.dorada.uj.edu.pl/togel-online-terpercaya/https://technologies.intermag.eu/slot-deposit-dana/https://businessadvise.org/slot-deposit-pulsa/https://www.tiproject.dev.br/slot-demo-gratis/https://rebradir.anajure.org.br/slot-demo/https://rebradir.anajure.org.br/slot-gacor-777/https://www.sipav.org/demo-slot/https://www.ausjal.org/slot-deposit-pulsa/https://www.ivantattoo.com/slot-demo/https://intranet.ymamj.org/demo-slot/https://rspg.cpru.ac.th/slot-demo/https://isites.3tags.com.br/slot-demo/https://rtsbrazil.com.br/slot-demo-mahjong-ways/ EnterAir

Przed lotem

Zanim wyruszysz w podróż sprawdź, co musisz wiedzieć, aby podróżować spokojnie i komfortowo.

W samolocie

Po wejściu do samolotu personel pokładowy powita Państwa i pomoże zająć miejsca przydzielone w trakcie odprawy. Po lewej stronie samolotu (patrząc zgodnie z kierunkiem lotu) znajdują się miejsca A, B, C, po prawej miejsca D, E i F. Bagaż należy umieszczać w szafkach/półkach nad fotelami lub pod poprzedzającym fotelem.

W trakcie lotu prowadzimy sprzedaż produktów spożywczych oraz upominków. Nasze ceny nie są wysokie i bardziej opłaca się dokonać zakupu na pokładzie niż w sklepach znajdujących się na lotnisku.


Sprawdź ofertę w Katalogu Sprzedaży Pokładowej

W kieszeni fotela można znaleźć Magazyn Pokładowy - pełen rozrywki, ciekawostek oraz dobrych porad, szczególnie przydatnych w podróży.

Zobacz najnowsze wydanie Magazynu Pokładowego Enter Air

Enter Air przestrzega europejskich standardów bezpieczeństwa, zgodnie z którymi przed każdym rejsem przedstawiamy pasażerom zasady bezpieczeństwa obowiązujące na pokładzie. Procedury bezpieczeństwa oraz ochrony są narzucane przez przepisy państwowe, a obowiązują w równym stopniu pasażerów i linię lotniczą. Prosimy o uwagę podczas demonstracji/prezentacji zasad bezpieczeństwa oraz o postępowanie zgodnie z nimi. Z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wymogami przepisów sanitarnych obowiązujących w niektórych krajach, do których wykonujemy operacje, samoloty Enter Air poddawane są okresowej dezynfekcji mającej na celu uniemożliwienie rozprzestrzeniania się chorób tropikalnych. Do dezynfekcji stosowane są substancje zgodne z zaleceniami WHO. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z nami.

Zapraszamy na pokład, gdzie zaczynają się Państwa wakacje.


Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.