Kup reklamę

Reklama w naszych samolotach to doskonały sposób na promocję Twojej firmy. Doradzimy Ci najskuteczniejszą formę promocji.

Kup reklamę

W przypadku zainteresowania
ofertą reklamową prosimy o
kontakt na adres: sales@enterair.pl

Enter Air, jako lider przewozów czarterowych w Polce, zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą reklamy pokładowej. Nasza flota licząca obecnie 25 samolotów, przewozi co roku blisko 2 mln pasażerów z dziewięciu, największych miast Polski , co umożliwia Państwu dotarcie do dedykowanego Klienta na niespotykaną skalę. Oferta Enter Air skierowana jest do firm, które chcą, za pomocą nowych narzędzi, odkryć oryginalną i skuteczną formę reklamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poniżej wyróżniliśmy dostępne rozwiązania oferty reklamowej. Mogą Państwo wybrać jedną z metod reklamy lub połączyć kilka dla zwiększonej skuteczności marketingowej.

Reklama w Magazynie Sprzedaży Pokładowej

Na wszystkich pokładach samolotów z naszej floty, w kieszeniach foteli znajdują się magazyny pokładowe Enter Air. Każde wydanie dwumiesięcznika ma średni nakład 10 000 szt. i uprzyjemnia podróż dla około 340 000 pasażerów. Magazyn zawiera ciekawe artykuły o tematyce podróżniczej, kulinarnej oraz przydatne informacje turystyczne. Reklama w Magazynie Sprzedaży Pokładowej przedstawia unikalne korzyści dla reklamodawcy ponieważ treść magazynów pokładowych jest przyswajana przez czytelników, z dwa razy większą skutecznością niż tych czasopism, które są czytane poza samolotem (2002 Reuters Limited).


Reklama na zewnątrz samolotu

Umieszczenie reklamy na kadłubie samolotu powoduje, iż jest ona widoczna dla wszystkich pasażerów lotniska, a nie tylko naszej linii lotniczej. Duży format sprawia, że reklama jest czytelna z daleka i praktycznie nie do przeoczenia.

Logo na stolikach

Reklama na stolikach jest najbardziej skuteczną formą komunikacji z pasażerem, gdyż jest on wystawiony na działanie reklamy przez cały czas trwania rejsu. Przekaz w tej formie bez wątpienia zapadnie każdemu w pamięć.

Logo na wózkach cateringowych

Sprzedaż pokładowa ma miejsce na wszystkich rejsach Enter Air i prowadzona jest ze specjalnych wózków cateringowych. Nasz personel pokładowy jest bardzo aktywny, w związku z tym reklama nie umknie żadnej parze oczu podczas licznych przejazdów przez kabinę pasażerską. Do Państwa dyspozycji jest cała boczna ścianka wózka cateringowego doskonale widoczna dla podróżujących.

Logo na zagłówkach

Logo zostaje nadrukowane na zagłówku każdego z foteli w samolocie. Podobnie jak w przypadku naklejek z logo umieszczonych na stolikach, również reklama za zagłówkach jest widoczna dla pasażerów podczas trwania całego rejsu.

Zapowiedź pokładowa

Dajemy Państwu możliwość powitania naszych pasażerów w imieniu swojej firmy i przekazania dowolnej treści. Mając na uwadze fakt, iż wakacje zaczynają się już w samolocie warto sprawić, żeby podróż kojarzyła się pozytywnie właśnie z Państwa firmą. Zapowiedź przyciąga w jednym czasie uwagę większości pasażerów i niewielu pozostawia obojętnych.

Ulotki w kieszeni fotela

Jeśli pragną Państwo zawrzeć większą ilość informacji proponujemy dystrybucję ulotek do kieszeni samolotu. Pasażerowie podczas rejsu chętnie przeglądają wszystkie dostępne materiały oraz mają czas na zapoznanie się z dłuższymi treściami.

Copyright Enter Air 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania.